ÖNE ÇIKAN KOLEKSİYONLAR

Lapis Rustico

Özel deseni sayesinde kullanıldığı tüm alanlara rüstik bir hava katan bu şık çini, geleneksel ile modern kimliği harmanlıyor. Eskitme görünümü ile gücünü pekiştiren Lapis Rustico, kullanıldığı her mekanda hayranlık uyandırıyor. 19,7x19,7 boyutlu Lapis Rustico, çini severlerin beğenisini kazanıyor.

İncele

Glare

Glare

Hit2Six koleksiyonundan Glare, yalın ve natürel yüzeyi ile 21,5x25cm boyutu, bej, vizon,bone, gri, antrasit ve beyaz renkleri ve 3 farklı desenden oluşan dekoruyla yaşam alanlarında iç rahatlatan bir tasarımı hakim kılıyor.

İncele

Etain

Etain

Stone koleksiyonunda yer alan 60x120cm boyutlarındaki Etain, gri ve antrasit iki farklı renk seçeneğiyle Arduvaz taşının dokusunu mekanlarında görmek isteyenler için tasarlandı.

İncele

Onix

Onix

Özel dokusu sayesinde kullanıldığı tüm alanların prestijini artıran mermer, Onix ile bu gücünü bir kez daha kanıtlıyor. 60x60 boyutlu Onix zemin karosu; açık bej, açık gri, bone ve beyaz renk seçeneklerinde sunulurken; 30x60 boyutlu bone ve beyaz renkli Onix duvar karosuna; aynı renklerdeki şık dekorlar ile bordürler eşlik ediyor.

İncele

HomeWorks Exclusive

2000’li yılların başında yaratılan Hitit Seramik A.Ş.’ ye ait bir markadır. Markanın hikayesi, yaşam alanlarına sunulmak üzere, seçkin ürünler ortaya koymanın bir sanayi kuruluşu için ödev olduğu olgusundan yola çıktı...

GÜNCEL

Hitit Seramik MOD Blog Açıldı!

Sürdürülebilirlikten inovasyona, tasarımdan sanata onlarca konu sizleri bekliyor. Modunuza uygun içerikleri keşfetmek için tıklayın!

İncele

Elini Taşın Altına Koy

Daha Nitelikli Eğitim Mekanları için Bir İş Birliği Çağrısı

İncele

House Beautiful

Kış 2021

İncele

Hitit Seramik’e ait son gelişmelerden haberdar olmak için bizi Instagram’da takip etmeyi unutmayın!

qr ekranı