ÖNE ÇIKAN KOLEKSİYONLAR

Life

Kullanıldığı her mekana, her atmosfere modern bir yaklaşım getiren natürel ve rölyefli porselen Life koleksiyonu, yaşam alanlarına güzellik katıyor. 30x60 ve 60x60 boyutundaki Life serisinin beyaz, gri, taupe ve antrasit renklerindeki ürün çeşitlerinin her biri çok beğeniliyor.

İncele

Marmo Marrone

Marmo Marrone

Doğadaki nadir mermerlerden olan Marmo Marrone, asil duruşu ile yaşam alanlarına şık bir stil kazandırıyor. 60x60 ve 60x120 boyutlarındaki fullpolished porselen Marmo Marrone, kullanıldığı tüm yüzeylere doğal ve modern bir görünüm veriyor.

İncele

Como

Como

Amalfi kıyılarının sadeliği, Como ve Positano çini desenlerinin sımsıcak renkleri ile buluşup, mekanlara pozitif enerji katıyor. 19,7x19,7 boyutlu bu özel çini serisi; şıklığı ile dikkat çekiyor.

İncele

Dock

Dock

Kullanıldığı yüzeylere estetik güzellik katmanın yanında sağlamlık da kazandıran zemin karosu Dock, modern kimliği sayesinde büyük ilgi görüyor. 60x120 boyutlu Dock; akçaağaç, Amerikan ceviz, beyaz, taupe, gri ve antrasit seçeneklerinden oluşan zengin renk yelpazesi ile ahşabın farklı tonlarını beğeniye sunuyor.

İncele

HomeWorks Exclusive

2000’li yılların başında yaratılan Hitit Seramik A.Ş.’ ye ait bir markadır. Markanın hikayesi, yaşam alanlarına sunulmak üzere, seçkin ürünler ortaya koymanın bir sanayi kuruluşu için ödev olduğu olgusundan yola çıktı...

GÜNCEL

Paris Metrosu

Avrupa’nın tercihi Hitit Seramik, Bisel koleksiyonu ile Paris Metrosu’na şıklık katarken, sağlamlığı ile yapıya değer kazandırıyor.

İncele

Elini Taşın Altına Koy

Daha Nitelikli Eğitim Mekanları için Bir İş Birliği Çağrısı

İncele

House Beautiful

Kış 2021

İncele

Hitit Seramik’e ait son gelişmelerden haberdar olmak için bizi Instagram’da takip etmeyi unutmayın!

qr ekranı